Maszyny

.

Pozycjoner spawalniczy SP-1

Rotacyjny pozycjoner spawalniczy TIG SP-1. Urządzenie to kilkukrotnie zwiększa prędkość wykonywanych prac spawalniczych. Pozycjoner pozwala na precyzyjne dobranie parametrów spawania, zarówno do spawania z drutem, jak i cienkich materiałów bez użycia spoiwa, pozwalając uzyskać jakość oraz estetykę spoiny dotychczas nieosiągalną. Posiada także możliwość spawania długich elementów dzięki otworowi prowadzącemu w osi stołu.

Urządzenie posiada Deklarację Zgodności oraz znak CE.

Badania kompatybilności elektromagnetycznej zostały przeprowadzone w akredytowanym polskim laboratorium.

Pozycjoner spawalniczy SP-2

Pozycjoner SP-2 pozwala na precyzyjne dobranie parametrów spawania, zarówno do spawania z drutem, jak i cienkich materiałów bez użycia spoiwa, pozwalając uzyskać jakość oraz estetykę spoiny dotychczas nieosiągalną. Posiada także możliwość spawania długich elementów dzięki otworowi prowadzącemu w osi stołu.

Płynna regulacja obrotów w zakresie od 0 do 5 RPM umożliwia pełną synchronizację przesuwania jeziorka spawalniczego z obracanym materiałem bez konieczności prowadzenia ręki spawacza. Urządzenie wyposażone jest w przełącznik nożny pozwalający na całkowita kontrolę procesu bez odrywania rąk.

 
.

Skontaktuj się z nami

Wyślij do nas wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak będzie to możliwe.